Edutapia

Lo­gika zap­ro­wadzi cię z pun­ku A do pun­ktu B. Wyob­raźnia zap­ro­wadzi cię wszędzie. 

Albert Einstein

Kim jesteśmy

 

Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Pracujemy z dziećmi, które chętnie włączają się i uczestniczą w przygodach, które im proponujemy. Potrafimy przemienić szkolną salę w krainę pełną opowieści i tajemnic, salę terapeutyczną w niezwykłe miejsce, które dzieci niestrudzenie eksplorują, ucząc się przy tym nowych umiejętności. 

Pracujemy z dziećmi, a niektóre z nich potrzebują szczególnego wsparcia i troski. Prowadzimy diagnozę i terapię integracji sensorycznej. Na co dzień wspomagamy naszych małych podopiecznych w wyzwaniach życia szkolnego. Wspólnie uczymy się stawiać czoła niełatwym sytuacjom, które innym wydają się proste. Małymi kroczkami wędrujemy wciąż do przodu, by wspierać rozwój i budować relacje. 
 
Łączymy nasze zainteresowania i doświadczenia zawodowe. Stale kształcimy się i doskonalimy. Poszukujemy nowych inspiracji i sposobów działania. A wszystko po to, by wciąż rozszerzać i pogłębiać naszą pasję... którą jest praca z dziećmi.


 

Nasze propozycje

Polecane artykuły

Liczenie też może być fajne o ile jest atrakcyjne dla dziecka! A jeśli w grę wchodzą klamerki albo piankowe koraliki nie ma mowy o nudzie i monotonii.

Tym razem mamy dla Was karty utrwalające liczenie do 20. Jak zwykle za darmo. Zapraszamy do artykułu!

 

Już dawno odeszło się od nauki czytania poprzez głoskowanie. Dlatego dzisiaj chcieliśmy przekazać w Wasze ręce karty pracy utrwalające sylabizowanie. 
O tym co znajduje się w kartach, jak ich używać oraz same karty znajdziecie w tym artykule! 

 

Witajcie, 

dzisiaj mamy dla Was karty pracy, dzięki którym dzieci utrwalą pojęcia "mniejszy", "większy", "równy" oraz zaznajomią z zasadami działania wagi.  

Zaprazamy do artykułu, w którym znajduje się darmowy PDF. 

Witajcie! 
Czasami nauka rozwiązywania zdań z treścią nie jest łatwa. Mamy dla Was proste zadania oparte na stopniowaniu trudności oraz nauce schematu rozwiązywania ich. Zadania dotyczą dodawania.

PDF do pobrania jak zawsze znajdziecie w artykule! 

Zestaw morskich stworzeń do wykorzystania przy wielu zadaniach. Memory? Łowienie rybek? Poszukiwanie ukrytych wyrazów? Ogranicza nas tylko wyobraźnia! 

Wyrusz z dziećmi w morską przygodę, by poznać nasze sympatyczne rybki i innych morskich przyjaciół. 

Dinozaury od zawsze były jednym z ulubionych tamtów dzieci. Skamieliny, kości, wielkie zębym, szyje i łapy.

Niedawno obchodziliśmy dzień diznozaura. 
Dlatego pozostając jeszcze chwilę w tym temacie mamy dla Was darmowe karty pracy do druku.

Zapraszamy!