Edutapia

Nauczyciel otwiera tylko drzwi, a dorosły uczeń wejść już musi sam.

Chinskie powiedzenie

Kim jesteśmy

 

Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Pracujemy z dziećmi, które chętnie włączają się i uczestniczą w przygodach, które im proponujemy. Potrafimy przemienić szkolną salę w krainę pełną opowieści i tajemnic, salę terapeutyczną w niezwykłe miejsce, które dzieci niestrudzenie eksplorują, ucząc się przy tym nowych umiejętności. 

Pracujemy z dziećmi, a niektóre z nich potrzebują szczególnego wsparcia i troski. Prowadzimy diagnozę i terapię integracji sensorycznej. Na co dzień wspomagamy naszych małych podopiecznych w wyzwaniach życia szkolnego. Wspólnie uczymy się stawiać czoła niełatwym sytuacjom, które innym wydają się proste. Małymi kroczkami wędrujemy wciąż do przodu, by wspierać rozwój i budować relacje. 
 
Łączymy nasze zainteresowania i doświadczenia zawodowe. Stale kształcimy się i doskonalimy. Poszukujemy nowych inspiracji i sposobów działania. A wszystko po to, by wciąż rozszerzać i pogłębiać naszą pasję... którą jest praca z dziećmi.


 

Nasze propozycje

Polecane artykuły

 

Już dawno odeszło się od nauki czytania poprzez głoskowanie. Dlatego dzisiaj chcieliśmy przekazać w Wasze ręce karty pracy utrwalające sylabizowanie. 
O tym co znajduje się w kartach, jak ich używać oraz same karty znajdziecie w tym artykule! 

W końcu przyszła wiosna!
Dni są coraz dłuższe, kwitną pierwsze kwiaty, zwierzęta budzą się z zimowej drzemki, a na niebie znowu widac jaskółki i bociany!

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wiosenne karty pracy oraz wiosenną prezentację dla najmłodszych - jak zwykle zupełnie za darmo!

Zapraszamy do artykułu!

 

Za oknem słońce. Robi się coraz cieplej!
Zostajemy więc nadal w tematach wiosennych.

Tym razem bierzemy się za porządki!
Zapraszamy Was do pobrania kart pracy z zadaniami na podstawie wiersza Jana Brzechwy oraz prezentacji dla najmłodszych!

 

Już za chwilę obchodzić będziemy jedno z najważniejszych świąt państwowych: Święto uchwalenia konstytucji 3 maja.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was karty pracy dotyczące tego zagadnienia oraz prezentację dla najmłodszych.

Jak zwykle za darmo! Zapraszamy do artykułu.

 

Oddajemy w Państwa ręce listę kontrolną przedstawiającą ocenę trudności związanych z integracją sensoryczną oraz jej zaburzeniami u dzieci w wieku od 0 do 3 roku życia na podstawie ich zachowań, reakcji i umiejętności.

Zapraszamy do artykułu i pobrania kwestioariusza w formie PDF.